Úvod

Vitajte na stránkach spoločnosti Schaap agro Holland s. r. o., firmy, ktorá sa zaoberá poradenstvom, predajom a servisom špičkových technológií pre chov hovädzieho dobytka a ošípaných.

História firmy siaha do roku 1992. Holandská spoločnosť Firma Schaap, neskôr Schaap agro Holland B.V., založila dcérsku firmu na Slovensku pod názvom Schaap agro Holland s. r. o. Hlavným predmetom ich činnosti bol export jalovíc z Holandska a predaj dojacích technológií SURGE.

Od rokov 1999/2000 sa firma začala zameriavať aj na dodávky ďalších technologických zariadení pre hospodárske zvieratá hlavne pre ošípané a hovädzí dobytok. Súčasťou firmy Schaap agro Holland s. r. o. je taktiež farma prasníc v Klčovanoch. Farma poskytuje jedinečnú možnosť lepšie pochopiť potreby a požiadavky slovenských a českých poľnohospodárov na technológie, ktoré skutočne potrebujú.

Koncom roka 2014 sa firma Schaap agro Holland presťahovala do svojich nových priestorov na farme v obci Klčovany.

Pre všetky predávané technológie a zariadenia zabezpečujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis. Na spoluprácu s vami sa teší kolektív firmy Schaap agro Holland.