Úvod

Vitajte na stránkach spoločnosti SCHAAP AGRO – HOLLAND s.r.o. , firmy, ktorá sa zaoberá poradenstvom, predajom a servisom špičkových technológií pre chov hovädzieho dobytka a ošípaných.

História firmy siaha do roku 1992. Holandská spoločnosť Firma Schaap, neskôr SCHAAP AGRO – HOLLAND B.V., založila dcérsku firmu na Slovensku pod názvom SCHAAP AGRO – HOLLAND s.r.o. . Hlavným predmetom ich činnosti bol export jalovíc z Holandska a predaj dojacích technológií SURGE.

Od rokov 1999/2000 sa firma začala zameriavať aj na dodávky ďalších technologických zariadení pre hospodárske zvieratá hlavne pre ošípané a hovädzí dobytok. Súčasťou firmy Schaap agro Holland s. r. o. je taktiež farma prasníc v Klčovanoch. Farma poskytuje jedinečnú možnosť lepšie pochopiť potreby a požiadavky slovenských a českých poľnohospodárov na technológie, ktoré skutočne potrebujú.

Koncom roka 2014 sa firma SCHAAP AGRO – HOLLAND s.r.o. presťahovala do svojich nových priestorov na farme v obci Klčovany.

Pre všetky predávané technológie a zariadenia zabezpečujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis. Na spoluprácu s Vami sa teší kolektív firmy SCHAAP AGRO – HOLLAND s.r.o. .